Omegon Zoeker 9x50 Gehoekt met Rechtopstaand Beeld: comfort en juiste beeldstand samen
Deze zoeker combineert de twee eigenschappen die het richten het meest vereenvoudigen: een gehoekte inkijk voor een comfortabele houding, en een rechtopstaand, niet-gespiegeld beeld voor eenvoudige oriëntatie.




Waarom die combinatie werkt
Een gehoekte zoeker is comfortabel maar desoriënterend zodra het beeld ook nog omgekeerd is. Met een rechtopstaand beeld valt dat bezwaar weg: wat je ziet komt overeen met je sterrenkaart, ook al kijk je van opzij.
Optics
De 50 mm opening toont sterren en heldere deep-sky objecten die met het blote oog onzichtbaar blijven. Achromatische optiek en meervoudige coating leveren een helder beeld zonder reflecties, en het dradenkruis zorgt voor nauwkeurig centreren.
Featured accessories
De meest gebruiksvriendelijke zoeker in de reeks, en daarmee de aanrader voor wie veel met kaarten of apps werkt.
For whom yes and for whom no
- ✓ Wie comfort en juiste beeldstand wil combineren
- ✓ Bezitters van Newtons en Dobsons
- ✓ Waarnemers die met sterrenkaarten werken
- ✗ Wie op prijs let: de rechte uitvoering is voordeliger
- ✗ Kleine telescopen
Specifications
| Type | Optical viewfinder |
| Enlargement | 9x |
| Opening | 50 mm |
| Optics | Achromatisch, meervoudig gecoat |
| German Cross | Yes |
| Insight | Gehoekt |
| Beeldstand | Rechtopstaand en zijdelings correct |
You can find more accessories for this merk at the Omegon merk Page.








Reviews
There are no reviews yet.