Celestron Luminos 7 mm Oculair 1,25"
Celestron Luminos 7 mm Oculair 1,25″
 175,00 Original price was: € 175,00. 169,00Current price is: € 169,00. Add to cart
Sale!

Celestron Luminos 7 mm Oculair 1,25″

Original price was: € 175,00.Current price is: € 169,00.

-3%

Celestron Luminos 7 mm Oculair 1,25″ wordt geleverd met een 82° beeldveld, volledig multi-coated lenzen en verstelbare oogschelp.

 

Ready for shipment in 24 h + shipping time

Veilig je oculairs vervoeren

Oklop Transporttas voor oculairs

The Oklop Transporttas biedt optimale bescherming voor telescopen en accessoires dankzij een schokabsorberende schuimlaag en waterafstotend polyester. Compact, lichtgewicht en perfect uitgebalanceerd voor comfortabel transport.

Pay with:

iDEAL
Visa
Credit Card
Bancontact
Klarna
  • Customer reviews us with a 9,5
  • Fast Worldwide delivered
  • Safe pay online via iDEAL, Bancontact, Sofort or Afterwards
  • Orders processed within 24 hours!
  • 14 days reflection time
  • Experts in the field

Celestron Luminos 7 mm Oculair 1,25″ is een hoogwaardig breedhoekoculair dat speciaal ontworpen is voor hoge vergrotingen. Met een brandpuntsafstand van 7 mm en een beeldveld van 82 graden haal je gedetailleerde beelden binnen van planeten, maankraters en compacte deep-sky objecten. Dankzij het brede gezichtsveld blijft een planeet langer in beeld, zelfs zonder GoTo- of volgmontering.

De volledig multi-coated optiek en het zeslenzige ontwerp zorgen voor maximale lichttransmissie en hoog contrast, wat vooral belangrijk is bij hoge vergrotingen. De verstelbare oogschelp maakt comfortabel waarnemen mogelijk, ook als je een bril draagt. De aluminium behuizing is robuust, geanodiseerd en bestand tegen krassen, waardoor dit oculair jarenlang mee kan.

Doordat de Luminos-serie parfocaal is, kun je moeiteloos wisselen tussen verschillende brandpuntsafstanden binnen de reeks zonder telkens opnieuw te hoeven scherpstellen.

Application
Met dit 7 mm oculair breng je planeten en details op de maan haarscherp in beeld. Saturnus’ ringen en de wolkenbanden op Jupiter zijn duidelijk zichtbaar, terwijl maankraters en bergketens indrukwekkend contrastrijk verschijnen. Ook kleinere deep-sky objecten zoals planetaire nevels of compacte bolhopen profiteren van deze hoge vergroting. Dit oculair is geschikt voor telescopen met een 1,25″ aansluiting en presteert optimaal bij telescopen met middelgrote tot grote opening.

Specifications
Brandpuntsafstand: 7 mm
Beeldveld: 82°
Eye relief: 12 mm
Optiekcoating: Fully multi-coated
Aantal lenselementen: 6
Adjustable eye cup: Yes
Parfocaal: Ja
Filter thread: Yes
Gasgevuld: Nee
Barrel size: 1.25″
Gewicht: 230 g
Serie: Luminos
Ontwerp: UW

Additional information

Focal length

10-15mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Celestron Luminos 7 mm Oculair 1,25″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *