Bresser Cameramontering: je camera volgt de sterren
De Bresser cameramontering compenseert de draaiing van de aarde: de ingebouwde stappenmotor draait je camera exact mee met de sterrenhemel. Daardoor blijven sterren puntvormig, ook bij lange belichtingstijden, en leg je nevels, sterrenvelden en de Melkweg vast met je eigen camera en objectief.
Uitlijnen is eenvoudig: richt de geintegreerde poolzoeker op Polaris en de montering staat parallel aan de aardas. Via het balhoofd met snelkoppelingsplaat bevestig je elke camera met standaard 1/4 of 3/8 inch statiefaansluiting en kies je vrij je compositie.






Statief nodig
De cameramontering wordt zonder statief geleverd. Het Bresser statief met geintegreerde poolhoogtewig is er de vaste partner van: samen vormen ze een complete, nauwkeurig uitlijnbare trackingopstelling.
Included
- Cameramontering met stappenmotor
- Headset with quick-release plate
- Pole finder
Featured accessories
Combineer de montering met het Bresser statief met poolhoogtewig voor de complete opstelling.
For whom yes and for whom no
- ✓ Fotografen die met camera en objectief de nachthemel willen vastleggen
- ✓ Wie een compacte tracker zoekt met nauwkeurige pooluitlijning
- ✗ Wie door een telescoop wil fotograferen: kies dan een equatoriale montering
Specifications
| Type | Cameratracker (volgmontering) |
| Engine | Stepper motor |
| Alignment | Geintegreerde poolzoeker |
| Camera mount | Balhoofd, 1/4 en 3/8 inch |
| Tripod | Not included |
You can find more accessories for this merk at the Bresser 1TP5 Page.





Reviews
There are no reviews yet.