Sky-Watcher Maksutov Telescope MC 102/1300 Skymax-102S AZ-Pronto
Sky-Watcher Maksutov Telescope MC 102/1300 Skymax-102S AZ-Pronto
 369,00 Add to cart

Sky-Watcher Maksutov Telescope MC 102/1300 Skymax-102S AZ-Pronto

 369,00

Sky-Watcher Maksutov Telescoop MC 102/1300 Skymax-102S AZ-Pronto wordt geleverd met 25 mm en 10 mm oculair, 90° star diagonal en red dot zoeker – compacte, contrastrijke telescoop voor planeet-, maan- en natuurobservaties.

 

Ready for shipment in 24 h + shipping time

Pay with:

iDEAL
Visa
Credit Card
Bancontact
Klarna
  • Customer reviews us with a 9,5
  • Fast Worldwide delivered
  • Safe pay online via iDEAL, Bancontact, Sofort or Afterwards
  • Orders processed within 24 hours!
  • 14 days reflection time
  • Experts in the field

The Sky-Watcher Maksutov Telescope MC 102/1300 Skymax-102S AZ-Pronto is een compacte maar krachtige telescoop die bekendstaat om zijn uitzonderlijk contrastrijke en scherpe beeldweergave. Dankzij de Maksutov-Cassegrain optiek combineert hij een lange brandpuntsafstand met een korte, draagbare buis – ideaal voor wie op zoek is naar een veelzijdige telescoop voor zowel astronomie als natuurobservatie.

With a opening van 102 mm and a brandpuntsafstand van 1300 mm (f/12,7) biedt deze telescoop een uitstekende balans tussen vergroting en beeldscherpte. Planeten als Jupiter, Saturnus en Mars worden haarscherp weergegeven, met duidelijk zichtbare structuren en schaduwen. Ook de Maan toont indrukwekkende details, terwijl heldere deep-skyobjecten zoals de Orionnevel en de Andromedanevel verrassend goed zichtbaar zijn onder een donkere hemel.

De Maksutov-optiek zorgt voor minimale kleurfouten en een helder, contrastrijk beeld – zelfs bij hoge vergrotingen. Met een lengte van slechts 28 cm is de telescoop bovendien uiterst draagbaar en past hij gemakkelijk in handbagage. Dankzij de T2 thread kan je eenvoudig een DSLR-camera aansluiten voor maan- of natuurfotografie (met een optionele T2-ring).

The AZ-Pronto mount is licht, stabiel en intuïtief in gebruik. De bewegingen verlopen soepel dankzij flexibele slow-motion assen waarmee je nauwkeurig kunt volgen, ook bij hoge vergrotingen. De in hoogte verstelbare aluminium poten met snelklemmen zorgen voor een stevige, trillingsvrije opstelling, zowel thuis als onderweg.

Met zijn veelzijdigheid en gebruiksgemak is de Skymax-102S AZ-Pronto ideaal voor beginners en reizigers die een robuuste telescoop zoeken met premium beeldkwaliteit.

As with every telescope from Telescoop.co.uk, you will receive the 80-page beginner's manual as standard “Telescope ABC.” en persoonlijke ondersteuning bij installatie en eerste waarnemingen.

Application:
De Sky-Watcher MC 102/1300 Skymax-102S AZ-Pronto is een uitstekende keuze voor wie scherpe en contrastrijke beelden wil zonder ingewikkelde afstellingen.
You can with it:

  • De Maan observeren met hoge details en scherpe contrasten
  • Planeten als Jupiter, Saturnus en Mars bestuderen
  • Heldere deep-skyobjecten bekijken zoals Orionnevel en Andromeda
  • (Met optioneel Amici-prisma) overdag gebruiken voor natuurobservaties

Dankzij de compacte bouw en hoge beeldkwaliteit is dit model ook zeer geschikt voor reizigers of observaties op locatie.

Specifications:
Optics
Type: Reflector (Maksutov-Cassegrain)
Aperture: 102 mm
Focal length: 1300 mm
Openingsverhouding: f/12,7
Resolution: 1.35″
Boundary magnitude: 11.8
Light output: 210×
Max. useful magnification: 204×
Tube weight: 2 kg
Focuser: hoofdspiegel-scherpstelling
Oculairaansluiting: 1,25″ met T2-schroefdraad

Mount
Type: azimuthal
Model: AZ-Pronto
Design: manual with slow-motion buttons
Saddle: Vixen-Style
Draagkracht: 3 kg
Gewicht: 3,5 kg

Tripod
Material: aluminum
Hoogte: verstelbaar
Accessory holder: yes

Accessories

  • Eyepieces 25 mm and 10 mm (1.25″)
  • Red dot finder
  • 90° star diagonal
  • Two slow-motion cables
  • Beginner's Guide Telescope ABC

General
Series: AZ-Pronto
Totaal gewicht: 8 kg

Application:
Maan & planeten: ja (zeer goed)
Nebulae & galaxies: yes
Natuurobservatie: ja (met Amici-prisma, optioneel)
Astrofotografie: beperkte maanopnames mogelijk
Sun: no (only with suitable sun filters)
Recommended for: beginners

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sky-Watcher Maksutov Telescoop MC 102/1300 Skymax-102S AZ-Pronto”

Your email address will not be published. Required fields are marked *