Omegon Projectieadapter 2 inch met T2-aansluiting
Projectieadapter 2 inch met T2-aansluiting
 109,00 Add to cart

Projectieadapter 2 inch met T2-aansluiting

 109,00

De Omegon Projectieadapter 2″ met T2-aansluiting maakt het mogelijk om een camera stevig en nauwkeurig te koppelen aan een telescoop voor projectiefotografie.

Ready for shipment in 24 h + shipping time

Pay with:

iDEAL
Visa
Credit Card
Bancontact
Klarna
  • Customer reviews us with a 9,5
  • Fast Worldwide delivered
  • Safe pay online via iDEAL, Bancontact, Sofort or Afterwards
  • Orders processed within 24 hours!
  • 14 days reflection time
  • Experts in the field

De Omegon Projectieadapter 2″ met T2-aansluiting is ontworpen voor astrofotografen die meer willen doen dan fotograferen in primair brandpunt. Met deze adapter kun je eenvoudig oculairprojectie toepassen: je plaatst een oculair in de adapter en projecteert het vergrote beeld op de camerasensor. Dit is bijzonder geschikt om bijvoorbeeld kraters op de Maan, de ringen van Saturnus of details op Jupiter vast te leggen met extra vergroting.

De adapter is volledig uitgevoerd in metaal en past rechtstreeks in een 2″-oculairhouder. Dankzij de geïntegreerde T2-schroefdraad sluit je een DSLR of systeemcamera met een T2-ring stevig en zonder speling aan. Binnenin is ruimte voor een oculair dat vastgezet wordt met klemschroeven, zodat alles stabiel blijft tijdens belichten.

Specifications

  • Type: Projectieadapter
  • Compatibility: 2″ oculairhouders
  • Camera connection: T2 (M42x0,75)
  • Use: voor projectiefotografie (oculairprojectie)
  • Material: volledig metalen constructie

Application

  • Maan- en planeetfotografie – gebruik oculairprojectie om meer vergroting te bereiken zonder losse barlowcombinaties.
  • Oefenen met projectiefotografie – ideaal voor fotografen die meer controle willen over vergroting en beeldveld.
  • Stabiele koppeling – voorkomt speling tussen camera en telescoop, wat scherpere beelden oplevert.

Wat maakt deze adapter bijzonder?

In tegenstelling tot eenvoudige kunststofadapters is deze projectieadapter stabiel en spelingsvrij. Het combineren van 2″-oculairen met een T2-camera-aansluiting maakt flexibele vergroting mogelijk zonder kwaliteitsverlies. Deze adapter is een praktisch hulpmiddel voor iedereen die planeten en de Maan in detail wil vastleggen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Projectieadapter 2 inch met T2-aansluiting”

Your email address will not be published. Required fields are marked *