Omegon T2 Focus Adapter 1,25"
Omegon T2 Focus Adapter 1,25″
 69,00 Add to cart

Omegon T2 Focus Adapter 1,25″

 69,00

 

Omegon T2 Focus Adapter 1,25″. Wordt geleverd met 1,25″ insteekhuls en T2-schroefdraad.

Ready for shipment in 24 h + shipping time

Pay with:

iDEAL
Visa
Credit Card
Bancontact
Klarna
  • Customer reviews us with a 9,5
  • Fast Worldwide delivered
  • Safe pay online via iDEAL, Bancontact, Sofort or Afterwards
  • Orders processed within 24 hours!
  • 14 days reflection time
  • Experts in the field

Omegon T2 Focus Adapter 1,25″ maakt het mogelijk om camera’s en accessoires met T2-schroefdraad eenvoudig te koppelen aan telescopen met een 1,25″ focuser. Je schuift de adapter net als een oculair in de focuser en hebt zo direct een stabiele verbinding voor fotografie en observatie.

De adapter is gemaakt van zwart geanodiseerd aluminium en voorzien van een volledig gezwarte binnenzijde om reflecties en strooilicht te voorkomen. Dit zorgt voor een hoog contrast en scherpe beelden. Dankzij de standaard T2-schroefdraad (M42x0,75) is de adapter compatibel met vrijwel alle DSLR-camera’s (via T-ring) en speciale astro-camera’s.

Application
Ideaal voor astrofotografen die hun DSLR of astro-camera via T2 willen gebruiken in een telescoop met 1,25″ focuser. Geschikt voor zowel planeet- als maanfotografie en voor experimenten met lange belichtingen.

Specifications

  • Telescoop aansluiting: 1,25″ insteekhuls
  • Camera-/accessoirezijde: T2-schroefdraad (M42x0,75)
  • Materiaal: zwart geanodiseerd aluminium
  • Binnenzijde: gezwart tegen reflecties
  • Gewicht: ca. 50 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omegon T2 Focus Adapter 1,25″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *