Celestron Luminos 31 mm Oculair 2"
Celestron Luminos 31 mm Oculair 2″
 375,00 Add to cart

Celestron Luminos 31 mm Oculair 2″

 375,00

Celestron Luminos 31 mm Oculair 2″ wordt geleverd met een 82° beeldveld, volledig multi-coated lenzen en verstelbare oogschelp.

 

Ready for shipment in 1-2 weeks + shipping time

Veilig je oculairs vervoeren

Oklop Transporttas voor oculairs

The Oklop Transporttas biedt optimale bescherming voor telescopen en accessoires dankzij een schokabsorberende schuimlaag en waterafstotend polyester. Compact, lichtgewicht en perfect uitgebalanceerd voor comfortabel transport.

Pay with:

iDEAL
Visa
Credit Card
Bancontact
Klarna
  • Customer reviews us with a 9,5
  • Fast Worldwide delivered
  • Safe pay online via iDEAL, Bancontact, Sofort or Afterwards
  • Orders processed within 24 hours!
  • 14 days reflection time
  • Experts in the field

Celestron Luminos 31 mm Oculair 2″ is het breedste oculair binnen de Luminos-serie en biedt je een spectaculair overzicht van de nachtelijke hemel. Dankzij de brandpuntsafstand van 31 mm en het 82° beeldveld krijg je een uitzonderlijk groot blikveld, ideaal om uitgestrekte deep-sky objecten en volledige sterrenvelden in één keer te overzien.

De volledig multi-coated lenzen en het zesdelige optische ontwerp zorgen voor helderheid en contrast, terwijl de verstelbare oogschelp je comfortabel laat observeren – ook met bril. De behuizing van gepolijst, geanodiseerd aluminium maakt het oculair niet alleen duurzaam en krasbestendig, maar ook aangenaam in gebruik.

Net als alle modellen uit de Luminos-serie is dit oculair parfocaal, zodat je probleemloos kunt wisselen zonder steeds opnieuw scherp te stellen. Dit maakt het bijzonder geschikt voor lange waarneemsessies waarbij je verschillende vergrotingen combineert.

Application
Het 31 mm oculair is ideaal voor het vinden en observeren van grote hemelobjecten. De Orionnevel en de Andromedanevel passen volledig in beeld, net als brede sterrenhopen zoals de Pleiaden of de Dubbelcluster. Ook het volgen van de Melkwegstructuren wordt hiermee een indrukwekkende ervaring. Het oculair is bij uitstek geschikt voor telescopen met een 2″ aansluiting en biedt de meeste waarde bij telescopen met een grote opening.

Specifications
Brandpuntsafstand: 31 mm
Beeldveld: 82°
Eye relief: 20 mm
Optiekcoating: Fully multi-coated
Aantal lenselementen: 6
Adjustable eye cup: Yes
Parfocaal: Ja
Filter thread: Yes
Gasgevuld: Nee
Vatmaat: 2″
Gewicht: 1025 g
Serie: Luminos
Ontwerp: UW

Additional information

Focal length

10-15mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Celestron Luminos 31 mm Oculair 2″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *