Achter een groot oculair zit je vaak lang, en juist dan slaat dauw neer op de ooglens. Deze Astrozap dauwband voor een 2 inch oculair warmt het glas een klein beetje op, zodat er geen vocht op neerslaat.
De band is gemaakt voor oculairs met een 2 inch huls, die vaak een grote ooglens hebben. Je legt hem om het oculair en sluit hem aan op een dauwregelaar. Meer 2 inch oculairs en barlowlenzen vind je bij oculairs en barlowlenzen.
Leg de band zo dicht mogelijk bij de ooglens en begin met een lage stand op je regelaar. Voelt het oculair echt warm aan, dan staat de regelaar te hoog. Voor een hele nacht heb je een accu nodig, zoals een powertank van 17Ah; kijk wel of de aansluiting past bij je regelaar.
Gebruik je ook 1,25 inch oculairs, dan is er de band voor 1,25 inch oculairs.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.