William Optics 50/200 Refractor Guidescope RotoLock Red OTA: guider-OTA in rood
De William Optics AC 50/200 is een compacte refractor-guidescope met 50 mm (2 inch) opening en 200 mm brandpuntsafstand (f/4). Het beeldveld van 5,7 graden maakt uitlijnen en het vinden van een geleidester eenvoudig, en de geintegreerde dauwkap houdt de frontlens vrij van condens.
Met een buisgewicht van slechts 460 g (1 lb) belast deze OTA je montering nauwelijks. De 1,25 inch RotoLock klemt je guidecamera met een draai stevig gecentreerd vast; de grote geribbelde ring werkt ook met handschoenen. Deze uitvoering is rood.


Montage
De buis monteer je parallel aan je hoofdtelescoop, bijvoorbeeld in de William Optics 50 mm buisklemmen op een prismabalk. Door de buis in de klemmen te verschuiven lijn je exact uit met je hoofdoptiek.
Aanbevolen accessoires
Combineer de buis met de William Optics 50 mm buisklemmen voor krasvrije, verstelbare montage.
Voor wie wel en voor wie niet
- ✓ Astrofotografen die een lichte, klassieke guider-OTA zoeken
- ✓ Wie de guidescope op wisselende opstellingen gebruikt
- ✗ WO-bezitters met draaghandgreep: de slide-base UniGuide 50 monteert directer
Specificaties
| Opening | 50 mm (2 inch) |
| Brandpuntsafstand | 200 mm (f/4) |
| Beeldveld | 5,7 graden |
| Camera-aansluiting | 1,25 inch RotoLock |
| Dauwkap | Geintegreerd |
| Buisgewicht | 460 g (1 lb) |
| Kleur | Rood |
Meer accessoires van dit merk vind je op de William Optics merkpagina.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.