Bij een voorstelling of onderweg wil je soms net iets dichterbij halen, zonder een grote kijker om je nek. De Vixen Meglass 6×16 is een kleine verrekijker met een vergroting van 6 keer en objectieven van 16 mm.
Die lage vergroting houdt het beeld rustig, ook als je lang achter elkaar kijkt, en maakt het makkelijk om snel te vinden wat je zoekt. De uittredepupil is ongeveer 2,7 mm, geschikt voor overdag en goed verlichte plekken zoals een theater, concertzaal, stadion of museum. Vergelijk hem met andere compacte kijkers voor onderweg.
Voor de sterrenhemel en de schemering zijn grotere objectieven fijner. Twijfel je of deze kijker bij je past, neem dan gerust contact op, dan kijken we even met je mee.
Ook in 6×16 is er de Vixen Saqras 6×16, en met iets grotere objectieven de Vixen @Six 6×18.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.