TeleVue Plössl 15mm – 50° 1,25″ Oculair

 159,00

TeleVue Plössl 15mm – 50° 1,25″ Oculair wordt geleverd met hoogwaardige multicoating, comfortabele opvouwbare oogschelp en filterdraad. Ideaal voor scherpe observaties van de maan, planeten en deep-skyobjecten.

In winkelwagen
TeleVue Plössl-oculair, 15mm, 1,25" close-up van het 1,25 inch Plössl 15 mm oculair met groene Tele Vue opdruk op zwarte behuizing
TeleVue Plössl 15mm – 50° 1,25" Oculair
 159,00

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5
  • Snel wereldwijd geleverd
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bancontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Experts in het veld

TeleVue Plössl 15mm – 50° 1,25″ Oculair

De TeleVue Plössl 15mm is een klassiek oculair voor de serieuze waarnemer die zoekt naar scherpe, contrastrijke beelden bij middelhoge vergrotingen. Dankzij het beproefde Plössl-ontwerp met vier lenzen in twee groepen levert dit oculair een helder en vlak beeld over het volledige gezichtsveld van 50°. De hoogwaardige multicoating zorgt voor maximale lichttransmissie en contrast, waardoor je fijne details op de maan, planeten en dubbelsterren uitstekend kunt waarnemen. De opvouwbare oogschelp biedt extra comfort, ook bij langere observaties.

TeleVue Plössl-oculair, 15mm, 1,25" close-up van het 1,25 inch Plössl 15 mm oculair met groene Tele Vue opdruk op zwarte behuizing

Veelzijdig oculair voor detail en comfort

Met de TeleVue Plössl 15mm kun je zowel de maan als planeten en compacte deep-skyobjecten in detail observeren. Het gezichtsveld van 50° zorgt voor een rustig en geconcentreerd beeld, ideaal voor het bestuderen van kleine structuren. Dit oculair is homofocaal met andere TeleVue Plössl-modellen, zodat je snel kunt wisselen zonder opnieuw scherp te stellen. In combinatie met een TeleVue Powermate kun je eenvoudig het aantal vergrotingen uitbreiden.

TeleVue Plössl-oculair, 15mm, 1,25" close-up van het Plössl 15 mm oculair vanuit een andere hoek met de 15mm markering zichtbaar

Licht, compact en universeel toepasbaar

De Plössl 15mm is licht van gewicht en past dankzij de 1,25″ aansluiting op vrijwel elke telescoop. De ingebouwde filterdraad maakt het eenvoudig om kleur- of contrastfilters te gebruiken. Dankzij het compacte formaat is dit oculair ook ideaal voor gebruik op reis of bij mobiele opstellingen.

Wat wij adviseren

  • Waarnemers die scherpe beelden van de maan en planeten willen
  • Gebruikers die detailwaarneming zoeken bij middelhoge vergroting
  • Iedereen die een compact en licht oculair zoekt voor universeel gebruik

Wat je kunt zien

  • Fijne details op de maan, zoals kraters en rillen
  • Structuren op planeten zoals Jupiter en Saturnus
  • Dubbelsterren en compacte deep-skyobjecten
  • Geschikt voor gebruik met filters voor extra contrast

Specificaties

Optiek

  • Type: Plössl
  • Brandpuntsafstand: 15 mm
  • Gezichtsveld: 50°
  • Eye relief: 10 mm
  • Optiekcoating: Meervoudig gecoat
  • Aantal lenzen: 4
  • Aantal groepen: 2

Montering & bediening

  • Telescoopaansluiting: 1,25″
  • Filterdraad: Ja (voor 1,25″ filters)
  • Oogschelp: Opvouwbaar rubber
  • Homofocaal: Ja

Uitrusting

  • Gewicht: 74 g
  • Serie: Plössl

Extra informatie

Oculair vatting

1,25 inch

Oculair type

Plössl

Brandpuntafstand

15 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “TeleVue Plössl 15mm – 50° 1,25″ Oculair” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *