Voor een vakantie, een dagje natuur of een evenement wil je een kijker die weinig ruimte inneemt en ook bij regen bruikbaar is. De Bushnell H2O 10×25 is een compacte verrekijker met tien keer vergroting en objectieven van 25 mm, uit de waterdichte H2O-serie.
Met een uittredepupil van 2,5 mm is dit een kijker voor daglicht. Hij staat bij onze reis- en wandelkijkers, naast andere kleine modellen voor onderweg.
Voor de sterrenhemel vangen 25 mm objectieven te weinig licht, daarvoor kies je beter een kijker met objectieven van 50 mm. Draag je een bril, stel de oogschelpen dan zo kort mogelijk in. Hang de kijker om je pols of nek als je in een boot of op een brug staat, zodat hij niet kan vallen.
Een waterdichte kijker met 50 mm objectieven is de H2O 7×50 voor schemering en water. Wil je in dit kleine formaat meer vergroting, dan is er de H2O 12×25.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.