Omegon M42/T2 naar 2″ Adapter

 24,90

 

Omegon M42/T2 naar 2″ Adapter. Wordt geleverd met T2-schroefdraad en 2″ insteekhuls met filterschroefdraad.

Klaar voor verzending in 24 u + verzendtijd

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5
  • Wereldwijde verzending
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bankcontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Deskundig advies en informatie

Omegon M42/T2 naar 2″ Adapter maakt het eenvoudig om accessoires met T2-schroefdraad (M42x0,75) te gebruiken in een 2″ focuser. Dankzij het slanke ontwerp voegt de adapter nauwelijks optische weglengte toe, waardoor je focuspositie vrijwel gelijk blijft – ideaal bij astrofotografie waar iedere millimeter telt.

In combinatie met een DSLR- of CCD-camera (via een T-ring) verandert deze adapter direct in een stabiele 2″ camera-adapter. De ingebouwde M48-filterschroefdraad maakt het mogelijk om direct 2″ filters te gebruiken, zoals maan-, planeet- of UHC-filters. Zo kun je het contrast van je opnamen verhogen zonder extra verloopstukken.

De adapter is volledig vervaardigd uit zwart geanodiseerd aluminium en heeft een gezwarte binnenzijde om strooilicht te voorkomen en de beeldkwaliteit te verbeteren.

Toepassing
Deze adapter is ideaal voor astrofotografen die hun DSLR of astro-camera via T2 willen aansluiten op telescopen met een 2″ focuser. Dankzij de compacte bouw is hij bijzonder geschikt voor setups met beperkte backfocus.

Specificaties

  • Telescoop aansluiting: 2″ insteekhuls
  • Camerazijde: T2-schroefdraad (M42x0,75)
  • Optische lengte: 0 mm
  • Filterdraad: ja, geschikt voor 2″ (M48) filters
  • Materiaal: aluminium, zwart geanodiseerd
  • Binnenzijde: gezwart tegen reflecties
  • Afmetingen: 50,6 × 50,6 × 27 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen recensies.

Wees de eerste om “Omegon M42/T2 naar 2″ Adapter” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *