TeleVue DIOPTRX DNA-6000 – Dioptrx adapter
De TeleVue DIOPTRX DNA-6000 is een speciale adapter waarmee je een TeleVue DIOPTRX astigmatisme-corrector kunt gebruiken op alle Nagler Type 6 oculairs. Zonder deze adapter is montage van de DIOPTRX op deze oculairserie niet mogelijk.
Met deze adapter wordt de corrector mechanisch correct gekoppeld aan het oculair, zodat de uitlijning behouden blijft en je het maximale uit je optiek haalt.

Speciaal voor Nagler Type 6
Alle nieuwe Nagler Type 6 oculairs vereisen deze specifieke adapter (type DNA-6000) voor gebruik met DIOPTRX. De passing is exact afgestemd op deze oculairserie, waardoor de corrector stevig en zonder speling wordt gemonteerd.
Dit is een puur mechanische adapter en heeft geen invloed op de optische prestaties van het oculair zelf — behalve dat je dankzij de DIOPTRX comfortabeler en scherper kunt waarnemen als je last hebt van astigmatisme.
Strakke en duurzame afwerking
De adapter is uitgevoerd in zwart en sluit naadloos aan bij het ontwerp van de Nagler Type 6 oculairs. De constructie is degelijk en ontworpen voor langdurig gebruik.
Wat wij adviseren
- Controleer of je oculair daadwerkelijk een Nagler Type 6 model is
- Gebruik uitsluitend een originele TeleVue DIOPTRX
- Monteer de adapter zorgvuldig voor optimale centrering
Wat je ermee kunt doen
- Een DIOPTRX astigmatisme-corrector gebruiken met Nagler Type 6 oculairs
- Zonder bril comfortabel waarnemen
- Scherpere sterbeelden verkrijgen bij hogere vergrotingen
Specificaties
Algemeen
- Type: Dioptrx adapter
- Model: DNA-6000
- Kleur: Zwart
- Compatibiliteit: Alle Nagler Type 6 oculairs





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.