Optolong Filters Pro Veil SII 3nm 2”

 950,00

 

Optolong Filters Pro Veil SII 3nm 2” wordt geleverd met een nauwkeurig afgestemd smalbandfilter voor detailrijke opname van emissienevels.

Klaar voor verzending in 24 u + verzendtijd

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5
  • Wereldwijde verzending
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bankcontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Deskundig advies en informatie

Optolong Filters Pro Veil SII 3nm 2” is ontwikkeld voor astrofotografen die maximale contrasten zoeken bij het vastleggen van zwakke nevelstructuren. Dit smalbandfilter is specifiek afgestemd op de zwavel-II (SII) emissielijn rond 672 nm en blokkeert effectief ongewenst strooilicht en lichtvervuiling. Het resultaat: fijnere details en hogere signaal-ruisverhouding bij lange belichtingen.

Dankzij de extreem smalle bandbreedte van 3 nm worden alleen de meest relevante fotonen doorgelaten. Dit maakt het filter bijzonder geschikt voor fotografie vanuit gebieden met matige tot zware lichtvervuiling. In combinatie met H-alpha en OIII-filters vormt dit SII-filter de basis voor de bekende Hubble-palet (SHO), waarmee je kleurrijke en wetenschappelijk geïnspireerde astrofoto’s kunt maken.

De hoogwaardige meerlaagse coating van Optolong garandeert hoge transmissie in het doorlaatgebied en sterke onderdrukking van naastliggende spectraallijnen. Het glas is optisch gepolijst voor maximale scherpte, zodat zelfs bij snelle telescopen (f/3 – f/4) geen waarneembare vervormingen optreden.

Toepassing
Dit filter is ideaal voor astrofotografen die emissienevels zoals de Sluiernevel of Krabnevel willen vastleggen met maximale detailweergave. Het is vooral nuttig bij fotografie vanuit lichtvervuilde gebieden of bij gebruik van smalbandtechnieken voor het SHO-palet. Voor optimaal resultaat gebruik je het in combinatie met H-alpha en OIII-filters.

Specificaties

  • Type: Smalbandfilter
  • Emissielijn: SII (672 nm)
  • Bandbreedte: 3 nm (FWHM)
  • Diameter: 2″ (50,8 mm)
  • Geschikt voor: Astrofotografie van emissienevels, met name in SHO-combinatie
  • Coating: Meervoudige anti-reflectiecoating, hoogtransmissie
  • Behuizing: CNC-gefreesde aluminium filtercel

Extra informatie

Telescoop aansluiting

T2

Beoordelingen

Er zijn nog geen recensies.

Wees de eerste om “Optolong Filters Pro Veil SII 3nm 2”” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *