Omegon Verlengstuk 30 mm T2 is een verlengstuk dat je helpt om grotere afstandsproblemen in je optische trein op te lossen. Bij gebruik van beeldveldegalisatoren of reductoren is de juiste afstand cruciaal voor scherpe en vlakke beelden. Met dit verlengstuk van 30 mm voeg je precies de benodigde extra ruimte toe.
Dankzij de T2-binnendraad aan de ene zijde en T2-buitendraad aan de andere zijde, sluit het direct aan op je bestaande adapters of camera. Je kunt het combineren met kortere verlengstukken (zoals 7 mm of 17 mm) om elke gewenste backfocus op te bouwen.
Toepassing
Ideaal om de vereiste backfocus te bereiken bij gebruik van flatteners, reductoren of andere T2-accessoires. Geschikt voor astrofotografen die werken met T2-camera’s en adapters.
Specificaties
- Aansluiting telescoopzijde: T2 (M42x0,75)
- Aansluiting camerazijde: T2
- Optische lengte: 30 mm
- Kleur: zwart
- Materiaal: aluminium
- Type: verlengstuk
Beoordelingen
Er zijn nog geen recensies.