Omegon M48 Male naar T2 Male Adapter maakt het eenvoudig om accessoires met verschillende schroefdraadstandaarden te koppelen. Veel flatteners, correctors en filterwielen gebruiken M48-schroefdraad, terwijl camera’s en adapters vaak een T2-aansluiting (M42x0,75) hebben. Met deze adapter verbind je beide standaarden zonder verlies van stabiliteit of uitlijning.
De adapter is gemaakt van zwart geanodiseerd aluminium en voorzien van een volledig gezwarte binnenzijde om strooilicht en reflecties te voorkomen. Dankzij de slanke bouw blijft de optische weg kort, waardoor de focuspositie nauwelijks verandert. Dit maakt hem ideaal voor gebruik in complexe astrofotografie-opstellingen waar iedere millimeter telt.
Toepassing
Deze adapter is ideaal voor astrofotografen die accessoires met M48 en T2-schroefdraad willen combineren, bijvoorbeeld bij het aansluiten van een field flattener of filterlade op een camera. Door de dubbele male-uitvoering is hij speciaal geschikt wanneer je twee accessoires met vrouwelijke schroefdraad met elkaar wilt verbinden.
Specificaties
- Schroefdraadzijde 1: M48 (male)
- Schroefdraadzijde 2: T2 (M42x0,75, male)
- Materiaal: zwart geanodiseerd aluminium
- Binnenzijde: gezwart tegen reflecties
- Optische lengte: ca. 2–3 mm
- Gewicht: ca. 20 g
Beoordelingen
Er zijn nog geen recensies.