Omegon Adapter T2 male naar C-mount male

 34,90

 

Omegon Adapter T2 male naar C-mount male wordt geleverd met een compacte, stabiele aansluiting om T2-accessoires direct te koppelen aan C-mount camera’s.

Klaar voor verzending in 24 u + verzendtijd

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5
  • Wereldwijde verzending
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bankcontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Deskundig advies en informatie

Omegon Adapter T2 male naar C-mount male is een precisie-adapter waarmee je eenvoudig een T2-schroefdraad verbindt met een C-mount schroefdraad. C-mount is een veelgebruikte standaard bij industriële en astronomische camera’s, terwijl T2 de norm is voor talloze adapters en accessoires in de astrofotografie.

Met deze adapter maak je beide systemen direct compatibel zonder extra verloopstukken. De aluminium behuizing zorgt voor een stevige koppeling en voorkomt ongewenste speling. Dankzij de compacte bouw gaat er nauwelijks backfocus verloren, waardoor je hem moeiteloos inzet in uiteenlopende setups.

Toepassing
Ideaal voor astrofotografen die een C-mount camera willen koppelen aan hun telescoop via een T2-systeem. Ook geschikt voor het integreren van accessoires zoals filterwielen of correctors in combinatie met compacte camera’s.

Specificaties

  • Telescoopaansluiting: T2 male
  • Camera-/accessoirezijde: C-mount male
  • Materiaal: aluminium
  • Optische lengte: ca. 10 mm (afhankelijk van model)
  • Kleur: zwart

Beoordelingen

Er zijn nog geen recensies.

Wees de eerste om “Omegon Adapter T2 male naar C-mount male” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *