Skywatcher Oculair Plössl wordt geleverd met een Super 7,5mm 1,25″ oculair met meervoudige coating, omvouwbare rubberen oogschelp en hoog contrast voor gedetailleerde maan-, planeet- en deepskywaarnemingen.
Betaal met:
Klanten beoordelen ons met een 9,5
Snel wereldwijd geleverd
Veilig online betalen via iDEAL, Bancontact, Sofort of Achteraf
Het Skywatcher SP-oculair van 7,5 mm geeft je een scherp beeld over het hele gezichtsveld. Het vierlenzenontwerp minimaliseert vervorming en kleurafwijkingen, zodat sterren en planeten er natuurlijk en gedetailleerd uitzien.
Comfortabel en praktisch
De grote optische elementen zorgen voor een comfortabele oogafstand. Je kijkt ontspannen, zelfs bij kortere brandpuntsafstanden. De rubberen oogschelpen blokkeren strooilicht en passen ook goed als je een bril draagt.
Geschikt voor alle telescopen
Of je een Newton, refractor of catadioptrische telescoop gebruikt, dit oculair werkt uitstekend. Het is perfect voor planeten, Maan en deep-sky observaties. Elk detail blijft helder, zodat je direct van je waarnemingen geniet.
Capaciteit
Eigenschap
Omschrijving
Telescoop aansluiting
1,25″
Beeldveld (°)
52
Brandpuntsafstand (mm)
7,5
Aantal lenzen
4
Aantal groepen
2
Optiek
Eigenschap
Omschrijving
Optiek coating
Meervoudig
Bijzonderheden
Eigenschap
Omschrijving
Inert gas charge
Nee
Algemeen
Eigenschap
Omschrijving
Serie
SP
Type
Oculair
Ontwerp
Super-Plössl
Extra informatie
Oculair type
Super-Plössl
Oculair vatting
1,25 inch
Brandpuntafstand
7 mm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “Skywatcher Oculair Plössl Super 7,5mm 1,25″” te beoordelen Reactie annuleren
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.