Optolong Filters L-Para 2″

 249,00

 

Optolong Filters L-Para 2″ wordt geleverd met aluminium vatting en meervoudige coating – correctiefilter dat kleurafwijkingen in snelle telescopen (f/2–f/3) compenseert voor optimale astrofotografie.

Klaar voor verzending in 24 u + verzendtijd

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5
  • Wereldwijde verzending
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bankcontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Deskundig advies en informatie

Optolong Filters L-Para 2″ is een gespecialiseerd correctiefilter dat ontwikkeld is voor gebruik met snelle telescopen en astrografen. Bij telescopen met een lage f-waarde (f/2–f/3) verschuiven de doorlaatcurves van veel filters, waardoor kleurafwijkingen en onscherpte kunnen ontstaan. Het L-Para-filter corrigeert deze verschuivingen en herstelt de optimale transmissie van smalband- en breedbandfilters, zodat je astrofoto’s de juiste kleuren en scherpte behouden.

Het filter wordt voornamelijk gebruikt in combinatie met andere Optolong-filters zoals de L-eXtreme, L-eNhance of L-Ultimate. Door de plaatsing vóór deze filters zorgt de L-Para ervoor dat de transmissiepieken weer precies op de gewenste golflengten liggen (bijvoorbeeld H-alfa en OIII). Dit levert een significant hogere signaal-ruisverhouding en voorkomt dat waardevol signaal verloren gaat bij snelle optische systemen.

Gemaakt van hoogwaardig optisch glas en voorzien van een meervoudige anti-reflectiecoating, garandeert de L-Para maximale lichttransmissie zonder ongewenste reflecties. De robuuste 2″ aluminium vatting maakt het filter geschikt voor vrijwel alle filterwielen en 2″ accessoires.

Toepassing
Dit filter is ideaal voor astrofotografen die werken met snelle systemen zoals RASA-, HyperStar- of andere f/2–f/3-telescopen. Het L-Para-filter zorgt ervoor dat smalband- en breedbandfilters correct functioneren en voorkomt dat emissielijnen verschuiven. Voor visuele waarneming is dit filter niet bedoeld; het is specifiek ontwikkeld voor professionele en gevorderde astrofotografie.

Specificaties

  • Type: Correctiefilter (para-band)
  • Diameter: 2″ vatting
  • Materiaal: Optisch glas met meervoudige coating
  • Vatting: Aluminium
  • Toepassing:
    • ✓ Correctie van filterverschuiving bij f/2–f/3 systemen
    • ✓ Compatibel met smalband- en breedbandfilters
    • ✓ Astrofotografie met RASA, HyperStar en snelle Newtons
    • ✗ Niet bedoeld voor visueel gebruik

Extra informatie

Telescoop aansluiting

T2

Beoordelingen

Er zijn nog geen recensies.

Wees de eerste om “Optolong Filters L-Para 2″” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *