Omegon UWA 20mm oculair – 66° groothoek

 69,00

Omegon UWA 20mm oculair met 66° breed gezichtsveld voor brede deep-sky waarnemingen en comfortabel overzicht.

Klaar voor verzending in 24 u + verzendtijd

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,6
  • Wereldwijde verzending
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bankcontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Deskundig advies en informatie

Het 20mm oculair uit de Omegon Ultra Wide Angle-serie is de perfecte keuze wanneer je een breed overzicht van de hemel wilt. Met 66° gezichtsveld krijg je een ruim beeld waarin open sterrenhopen, nevels en sterrenvelden prachtig tot hun recht komen.

De vijf lenselementen zijn voorzien van een hoogwaardige multicoating. Hierdoor geeft dit oculair een rustig en helder beeld met veel contrast. De grote ooglens en de zachte, omklapbare oogschelp zorgen voor een ontspannen en natuurlijke kijkhouding, ook tijdens langere sessies.

Met een brandpuntsafstand van 20mm gebruik je dit oculair vooral voor lage vergrotingen. Zo kun je grote deep-sky objecten in hun geheel bekijken of een hemelgebied rustig verkennen voordat je overschakelt naar hogere vergrotingen.

Belangrijkste kenmerken

  • 20mm groothoek oculair met 66° gezichtsveld
  • Ideaal voor lage vergrotingen en brede deep-sky beelden
  • Multicoating en vijf lenselementen voor helder en contrastrijk beeld
  • Grote ooglens en omklapbare oogschelp voor comfortabel gebruik
  • 1,25″ vatting met filterdraad

Specificaties

  • Brandpuntsafstand: 20 mm
  • Vat: 1,25″
  • Schijnbaar beeldveld: 66°
  • Eye relief: 14,8 mm (comfortabele oogafstand)
  • Optisch ontwerp: 5 elementen, multicoating
  • Filterdraad: ja
  • Oogschelp: omklapbaar rubber

Toepassing

Het 20mm oculair is ideaal om brede deep-sky objecten zoals open sterrenhopen, de Andromedanevel of de Orionnevel volledig in beeld te krijgen. Een uitstekende keuze voor een rustig en panoramisch beeld met lage vergroting.

Extra informatie

Telescoop aansluiting

1,25 inch

Brandpuntafstand

15-20mm

Beeldveld

60 – 70°

Beoordelingen

Er zijn nog geen recensies.

Wees de eerste om “Omegon UWA 20mm oculair – 66° groothoek” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *