Bij telescopen die zijn aangepast voor fotografie ligt het scherpstelpunt vaak verder naar buiten. Hierdoor kan het gebeuren dat bepaalde oculairs niet meer scherp te stellen zijn. De Omegon 2″ Verlenghuls 80 mm biedt de oplossing: hij verlengt de optische weg en zorgt ervoor dat je focuser weer in een normale positie kan werken.
De huls is vervaardigd uit zwart geanodiseerd aluminium en voorzien van interne gleuven die ongewenste reflecties verminderen. Dankzij de stevige veerringklem en borgmoer blijven ook zware accessoires, camera’s en adapters stabiel en veilig bevestigd. Onderaan bevindt zich een 2″ filterschroefdraad, zodat je moeiteloos extra filters kunt gebruiken.
Met zijn solide bouwkwaliteit en optische verlenging van 80 mm is dit een betrouwbare keuze voor astrofotografen en waarnemers die hun telescoopconfiguratie nauwkeurig willen afstemmen.
Toepassing
De Omegon 2″ Verlenghuls 80 mm Optische Weg is ideaal om focusproblemen te verhelpen bij telescopen met een ver naar buiten liggend focuspunt. Daarnaast is hij zeer geschikt voor het instellen van de juiste backfocus bij het gebruik van flatteners en reducers. Een veelzijdig hulpmiddel voor zowel visuele waarnemingen als astrofotografie.
Specificaties
Capaciteit
- Telescoopaansluiting: 2″
- Camerazijde: 2″
- Optische lengte: 80 mm
- Ringklem: ja
Algemeen
- Materiaal: Aluminium
- Kleur: zwart
- Gewicht: 140 g
- Diameter: 60 mm
- Lengte: 115 mm
- Afmetingen (LxBxH): 60 × 60 × 115 mm
- Type: Adapter
- Ontwerp: Verlengstuk
- Extra: 2″ filterschroefdraad, interne anti-reflectiegleuven, borgmoer
Beoordelingen
Er zijn nog geen recensies.