Bresser Oculair Plössl PL 6,5mm 1,25″

 29,00

 

Bresser Oculair Plössl PL 6,5mm 1,25″ wordt geleverd met volledig gecoate optiek en levert contrastrijke beelden voor maan- en planeetobservaties bij hoge vergrotingen.

Klaar voor verzending in 1-2 weken + verzendtijd

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,6
  • Wereldwijde verzending
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bankcontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Deskundig advies en informatie

Bresser Oculair Plössl PL 6,5mm 1,25″ is een kortbrandpuntsoculair dat hoge vergrotingen mogelijk maakt voor het waarnemen van details op de maan en planeten. Het klassieke Plössl-ontwerp met vier lensdelen zorgt voor een scherp en vlak beeldveld. De meerlaagse coating verhoogt de lichttransmissie en vermindert reflecties, wat resulteert in heldere en contrastrijke beelden.

Met een vatting van 1,25″ past dit oculair op vrijwel alle moderne telescopen. De brandpuntsafstand van 6,5 mm maakt het geschikt voor krachtige vergrotingen die ideaal zijn om structuren in de Saturnusringen of de wolkenbanden van Jupiter zichtbaar te maken.

Toepassing
Het Bresser Oculair Plössl PL 6,5mm 1,25″ is ideaal voor maan- en planeetobservaties met telescopen vanaf 70 mm opening. Bij goede seeing-omstandigheden haal je er scherpe beelden mee uit, al blijft het belangrijk rekening te houden met trillingen en atmosferische beperkingen bij hoge vergrotingen.

Specificaties

  • Type: Plössl oculair
  • Brandpuntsafstand: 6,5 mm
  • Vatmaat: 1,25″
  • Optisch ontwerp: 4 elementen in 2 groepen
  • Beeldveld: ca. 50°
  • Coating: Volledig gecoat (MC)
  • Geschikt voor: maan- en planeetwaarnemingen

Extra informatie

Brandpuntafstand

6-7mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen recensies.

Wees de eerste om “Bresser Oculair Plössl PL 6,5mm 1,25″” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *