Bresser Oculair Kellner 10mm met rubberen oogschelp en metalen 1,25 inch vatting in vooraanzicht
Bresser Oculair Kellner 10mm 1,25

Bresser Oculair Kellner 10mm 1,25

 12,90

Bresser Oculair Kellner 10mm wordt geleverd met 1,25″ aansluiting, drievoudige lensconstructie, rubberen oogschelp en filterdraad – ideaal voor hogere vergrotingen bij observaties van maan en planeten met correctie van kleurfouten en helder beeld.

Klaar voor verzending in 1-2 weken + verzendtijd

Betaal met:

iDEAL
Visa
CreditCard
Bancontact
Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5
  • Snel wereldwijd geleverd
  • Veilig online betalen via iDEAL, Bancontact, Sofort of Achteraf
  • Bestellingen binnen 24 uur verwerkt!
  • 14 dagen bedenktijd
  • Experts in het veld

Bresser Oculair Kellner 10mm – Compact, helder en krachtig

De Bresser Oculair Kellner 10mm is een uitstekende keuze wanneer je meer detail wilt zien op de maan en planeten. Dit oculair biedt een hoge vergroting en scherp contrast, zodat je elk klein oppervlak en iedere schaduw duidelijk kunt onderscheiden. Perfect voor wie zijn telescoop naar een hoger niveau wil tillen zonder ingewikkelde aanpassingen.

Bresser Oculair Kellner 10mm met rubberen oogschelp en metalen 1,25 inch vatting in vooraanzicht

Scherp beeld met natuurlijk contrast
Het oculair gebruikt drie zorgvuldig gepositioneerde lenzen in een klassiek Kellner-ontwerp. Deze combinatie zorgt voor een helder en contrastrijk beeld met minimale kleurafwijkingen. Zo zie je de maanranden haarscherp en blijven planeetkleuren natuurgetrouw.

Compact en comfortabel in gebruik
Met een 1,25″ aansluiting past de Bresser Kellner 10mm op vrijwel elke telescoop. De aluminium behuizing voelt stevig aan en is gebouwd om lang mee te gaan. De opvouwbare oogschelp houdt strooilicht tegen, zodat je ontspannen kunt kijken — zelfs tijdens langere observatiesessies.

Bresser Oculair Kellner 10mm zijaanzicht van aluminium behuizing met zwarte binnenzijde ter reductie van reflecties

Betrouwbaar bij hoge vergrotingen
Dit oculair is ideaal voor telescopen met een brandpuntsverhouding van f/10 of hoger. Ook bij reflectoren met f/5 presteert het nog goed. Daardoor blijft je beeld helder en scherp, zelfs wanneer je ver inzoomt op kleine hemelobjecten.

Wat je kunt verwachten

✓ Maan: scherpe randen, kraters en contrast tussen licht en schaduw
✓ Planeten: duidelijke wolkenbanden, ringen en kleurverschillen
✓ Deep-sky: compacte sterrenhopen helder in beeld
✓ Gebruiksgemak: licht, stevig en makkelijk te monteren
✗ Minder geschikt voor zeer snelle telescopen (onder f/5)

Specificaties

Optiek

EigenschapOmschrijving
OntwerpKellner
TypeOculair
Brandpuntsafstand (mm)10
Aantal lenzen3
Beeldveld (°)45

Mechanisch

EigenschapOmschrijving
Telescoop aansluiting1,25″
Materiaal behuizingAluminium
Gewicht (g)100

Bijzonderheden

EigenschapOmschrijving
Verstelbare oogschelpJa (opvouwbaar)
FilterdraadJa
VerlichtingNee

Extra informatie

Ontwerp

Kellner (3-lens)

Brandpuntsafstand

10 mm

Beeldveld
Telescoopaansluiting

1,25 inch (31,7 mm)

Gewicht

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Bresser Oculair Kellner 10mm 1,25” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *