Skywatchers 0.9x
Houd je sterren scherp tot aan de rand
De Skywatchers 0.9x flattener corrigeert kromming in het beeldveld van je Evolux-62ED telescoop. Zonder correctie kunnen sterren aan de rand van je foto uitgerekt en onscherp zijn. Met deze flattener blijven al je sterren scherp en helder, van centrum tot rand.

Versnelt je optiek en verkort belichtingstijd
De reducerfunctie van de flattener maakt je telescoop sneller. Dit betekent kortere belichtingstijden en snellere opnamen. Zo leg je meer details vast in minder tijd, ideaal voor astrofotografie.

Eenvoudig te monteren en te roteren
Je plaatst de flattener tussen telescoop en camera. De M56-telescoop aansluiting en M48-camera aansluiting maken het snel en simpel. Met de beeldveldrotator kun je je camera of accessoires draaien zonder de focus te verliezen. Dit geeft je volledige controle over compositie en framing.
Perfect gecorrigeerd beeldveld
De flattener heeft twee lenzen met FMC-coating en genereert een gecorrigeerd beeldveld van 30 mm. Dit zorgt voor heldere, scherpe beelden op APS-C en kleinere sensoren. Filters tot 2 inch passen eenvoudig.
Robuust en lichtgewicht
De flattener is gemaakt van aluminium, weegt 910 gram en voelt stevig aan. Hij is duurzaam en makkelijk mee te nemen, zodat je hem probleemloos in je setup integreert.
Specificaties
Capaciteit
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor telescopen | Evolux-62ED |
| Telescoop aansluiting | M56 |
| Aansluiting aan camera zijde | M48 |
| Focaal verloopstuk | 0,9× |
| Backfocus (mm) | 55 |
| Gecorrigeerd beeldveld (mm) | 30 |
| Aantal lenzen | 2 |
| Optiek coating | FMC |
| Filterdraad | ja |
| Bijzonderheden | Roteerbaar |
Algemeen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type | Flattener, Corrector, Reducer |
| Ontwerp | Flattener |
| Materiaal buitenkant | Aluminium |








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.